neděle 4. června 2017

22. Hadův týden


Vítám vás v novém týdnu. Všiml jsem si, že se stoupajícími teplotami úměrně klesá množství smysluplných zpráv v médiích. Ale chápu to, řešení Bestie (viz. spodní foto) mi připadá také nejideálnější... Nicméně dva články, které jsem objevil, zajímavé bezesporu jsou.
UFO nad starovekým Egyptom? Odhalenie záhadného príbehu Tulliho papyrusu

Takzvaný “Tulliho papyrus” je záhadný text, ktorý niektorí opisujú ako prvú písomnú zmienku o pozorovaní UFO. Tento egyptský text zaznamenáva udalosť, ku ktorej pravdepodobne došlo počas 18. dynastie, približne 1480 rokov p.n.l. Takže, skutočná otázka týkajúca sa Tulliho papyrusu znie: Mohol by to byť dôkaz o existencii mimozemšťanov?


Máte moc fyzicky přetvářet váš mozek

Neuroplasticita je myšlenka, že můžeme formovat naše mozky jak duševně i tak i fyzicky, přes regulaci našeho stimulu. Bylo prokázáno že meditace a tělesné cvičení, jsou dva z nejúčinnějších způsobů, jak toho lze dosáhnout.
Astrologické výstrahy pro příští týden

  • Do úterý opozice Marsu se Saturnem v lidech podporuje agresivní tendence, nese krutost, chlad, násilí.
    Aspekt nepřeje horským sportům a pozor si dejte na zlomeniny nohou...
  • Do čtvrtka působí kvadratura Slunce s Neptunem. Aspekt přináší konflikt mezi vůlí a ideály. Nese sebou tendence k myšlenkovým únikům a honbě za přeludy. Lidé jsou hyperemotivní a snadno ovlivnitelní.
  • Ve čtvrtek začne působit opozice Slunce se Saturnem. Lidé při tomto aspektu neznají míru, mají sklony k přejídání, zbytečnému utrácení a samolibosti. Mrhají příležitostmi i penězi.
Pro celý rok 2017 pak platí i následující...
  • Pluto stojí ve znamení Kozoroha. Pluto v tomto znamení je interpretován jako předpoklad hlubokých společenských a politických změn. Doba jakoby spěje ke svému osudu. Naposledy byl Pluto v Kozorohu v letech v letech 1762 až 1777 - to je právě v době přestavby společnosti (doba vlády Marie Terezie,vynález parního stroje, rozpuštění jezuitského řádu, založení Londýnské burzy, vyhlášení nezávislosti USA - například).
    V Kozorohu setrvá Pluto až do roku 2024, je tedy možné, že v průběhu jeho pobytu se projeví celkové zhroucení společenských struktur ať už z důvodů ekonomických, politických, či z důvodů vlivu přírodních sil.
Share:

0 komentářů:

Okomentovat