Výklad Astrologie a Tarotu


Astrologii a horoskopům se věnuji již více než 25 let. Zabývám se i výkladem tarotových karet, pro svou práci používám Thotův neboli Crowleyho tarot. Vedl jsem i několik kurzů tarotu a astrologie v Praze, v Brně, ve Svitavách a v Jablonci nad Nisou.

Proč je důležité znát svůj osobní horoskop?

Osobní horoskop je hlubokým psychologickým rozborem naší osobnosti. Je základním kamenem sebepoznání. Odhaluje vzorce našeho chování a myšlení. Ukazuje směr cesty, po které se vydala naše duše. Upozorňuje na výzvy, které máme v tomto životě překonat a také na naše talenty a poslání, které máme naplnit.

Při výkladu horoskopu kladu důraz na to, aby byl tento výklad srozumitelný a praktický. Nejprve vypracuji horoskop písemně a jeho text zašlu předem klientovi k prostudování. Poté následuje asi 2 hodinové setkání (osobně či online), při kterém nejprve horoskop vysvětlím a poté s klientem probíráme jeho otázky a konkrétní situace, které zažívá.

Pro ty, kteří mají zpracovaný osobní horoskop, nabízím i tranzitní kalendáře. Tento kalendář je zpracovaný na půl roku nebo na rok dopředu a zobrazuje významná období, které způsobují přechody planet.

Dále se zabývám zpracováním dětských horoskopů a partnerských horoskopů.

Co potřebujete pro zpracování osobního horoskopu?

Pokud máte o zpracování osobního horoskopu zájem, napište mi své datum narození, čas narození a také místo narození. Čas narození je potřeba znát co nejpřesněji, klienti se často obrací na matriku.

Cena:
  • Osobní horoskop: 4 900 Kč 
  • Partnerský horoskop: 9 000 Kč
  • Tranzity na půl roku: 900 Kč 
  • Astrologická supervize: 1 500 Kč

Ceny platí do 31.10.2023

Kontakt:
  • husak@contrastart.cz
  • telefon: +420 735 066 623

Obchodní podmínky a GDPR

0 komentářů:

Okomentovat