Výklad Astrologie a Tarotu


"Rozdíl mezi komedií a tragédií spočívá v tom, že postavy v komedii odhalí, jak se věci mají, ve chvíli, kdy se s tím dá ještě něco dělat."
Bennet W. Goodspeed

Astrologie nabízí spoustu možností, jak získat odpovědi na otázky, které vás trápí.

Pokud vás láká možnost zkonzultovat své problémy či otázky s astrologem jste na správném místě.


Astrologii se věnuji již 20 let. Poslední roky jsem přidal do své nabídky i výklad tarotových karet. Pro svojí práci požívám Thotův tarot, známý také jako Crowley tarot.

Co nabízím?

Vytvoření natálního horoskopu z dat narození. Tento horoskop se také nazývá radix. V mém pojetí se jedná o kompletní psychologický profil osobnosti.
Z radixového horoskopu lze zjistit chyby, kterými se prohřešujeme sami proti sobě či svému okolí.
Z horoskopu je možné posoudit naše dispozice, talent a předpoklady pro profese ve kterých můžeme dosáhnout úspěchu.
V horoskopu je možné rozeznat i zdravotní rizika a můžeme se tedy vyhnout nemocím, nehodám a hrubým chybám ohrožujícím náš spokojený život.
Porovnáním dvou horoskopů je možné sestavit partnerský horoskop. Pomocí partnerských horoskopů je možné odstranit stereotypy a nedorozumění v partnerských vztazích, či zhodnotit zda daný partner je oním jediným na celý život.
Horoskop je doplněn rozborem osobnosti na základě tarotových karet, spjatých s datem narození. Pomocí těchto karet potom vytvářím dlouhodobý přehled cyklů růstových karet na každý rok. Růstové cykly zrcadlí, jakým způsobem můžeme daný rok využít, jaké činnosti jsou v něm vhodné a jaké ne.
Pro klienty s natálním horoskopem můžu připravit také tranzitní kalendář na půl roku, či celý rok, kde se dozví detailnější průběh příležitostí, či výzev pro dané období.
 
Jak vše probíhá?

  • Pokud se rozhodnete využít mých služeb, budu potřebovat znát místo, datum a co možná nejpřesnější čas vašeho narození.
  • Vytvořím vám kompletní rozbor osobnosti v rozsahu patnácti až dvaceti stran textu a k tomu tabulku růstových cyklů v minulosti i do budoucnosti. Tyto podklady obdržíte e-mailem před osobní schůzkou.
  • Poté proběhne schůzka, na které ode mne dostanete jednoznačná doporučení - co máte dělat, co nemáte dělat, na jaké části osobnosti můžete pracovat a jaká naopak nelze změnit, jakým směrem máte jít v životě dál a podobně. Zodpovím všechny vaše dotazy k horoskopu i k vaší současné životní situaci. Schůzka je buď osobní (Nymburk, Praha a okolí) nebo může proběhnout přes Skype, Google Duo, Zoom nebo telefonicky.

Cena:
  • natální horoskop - 2 900 Kč 
  • tranzity na půl roku 700 Kč 
  • (ceny platí do 31.12.2022)
Kontakt:
  • hade.eldar@gmail.com
  • husak@contrastart.cz
  • telefon: +420 735 066 623
0 komentářů:

Okomentovat