neděle 10. září 2017

36. Hadův týdenVítám vás v novém týdnu. Minulý týden mne zaujaly dvě události. Jednak to byla naprosto unikátní sluneční bouře, která je v období slunečního minima poněkud zvláštním jevem, ke kterému by podle současných poznatků v době minima nemělo dojít. Výtrysk koronární sluneční hmoty zasáhl Zemi a pravděpodobně poškodil i komunikační družice. Více se můžete dozvědět >>ZDE>>.

Druhým přírodním jevem, který mě fascinoval, je hurikán Irma. Pod následujícím odkazem se můžete podívat jak bouře doslova vysála vodu na plážích na Bahamách. 
http://www.huffingtonpost.com/entry/bahamas-water-receded-hurricane-irma_us_59b49f1de4b0dfaafcf84e86
Pyramidy nejsou hrobkami faraonůVědci objevují "silové pole" kolem lidského těla, kterým můžeme skutečně cítit

Zajímavý článek o výzkumu energetického pole kolem lidského těla, které je patrně zodpovědné za to, čemu se říká šestý smysl...V roce 2002 jsem na svých stránkách upozorňoval na fotografii NASA, zachycující tzv. Adamův most, z eposu Ramajána
V následujícím článku, si o této památce můžete přečíst více...Indie: Záhady Rámova mostu

Indie a Srí Lanka (Cejlon) jsou odedávna spojeny tajemnou mělčinou, kterou jak muslimové, tak i hinduisté považují za most vytvořený lidskou rukou. Relativně nedávno indičtí geologové určili, že tato ve skutečnosti umělá stavba je unikátní jak svojí délkou, která činí padesát kilometrů, tak i kolosálním objemem provedených prací.


 Překvapení na atolu Bikini: 70 let po jaderných testech kvete životem  

Na Bikini explodovalo 23 jaderných zbraní a také jedny plavky. Jenže krátery po termojaderných pumách vesele kolonizují koráli. Mohli bychom odkoukat jejich triky pro boj s rakovinou?


Graham Hancock: Jak byly postaveny pyramidy?

Jak si myslím, že byly postaveny pyramidy? Abych k vám byl upřímný, tak na tuhle otázku nemá odpověď nikdo. A pokud vám někdo tvrdí, že on/ona ví, jak byly pyramidy postaveny, pak neříká pravdu. My to prostě nevíme – opravdu nevíme.


Astrologické výstrahy pro příští týden

  • Kvadratura Slunce se Saturnem v lidech vyvolává umíněnost, špatný úsudek, impulsivitu. Pozor by si měli dát i kardiaci.
  • Jupiter v opozici s Uranem. Aspekt vyvolává přehnanou impulsivitu a problémy s tepnami. V globálním měřítku zvyšuje možnost nehod a katastrof.
  • Od soboty bude působit opozice Marsu s Neptunem. Aspekt přináší hyperemotivitu, sklon k únikům a iluzím. 
Pro celý rok 2017 pak platí i následující...
  • Pluto stojí ve znamení Kozoroha. Pluto v tomto znamení je interpretován jako předpoklad hlubokých společenských a politických změn. Doba jakoby spěje ke svému osudu. Naposledy byl Pluto v Kozorohu v letech v letech 1762 až 1777 - to je právě v době přestavby společnosti (doba vlády Marie Terezie,vynález parního stroje, rozpuštění jezuitského řádu, založení Londýnské burzy, vyhlášení nezávislosti USA - například).
    V Kozorohu setrvá Pluto až do roku 2024, je tedy možné, že v průběhu jeho pobytu se projeví celkové zhroucení společenských struktur ať už z důvodů ekonomických, politických, či z důvodů vlivu přírodních sil.
Share:

0 komentářů:

Okomentovat