neděle 1. října 2017

39. Hadův týdenVítám vás v novém týdnu. Tento týden mne v podstatě zaujal jen čtvrteční výlet na Jivák. Krásné počasí, pro houby není kam šlápnout, co více si přát. 
Jinak odolám a nebudu nijak komentovat zvěst, že jsou Češi nejnezdravějším národem světa. Snad jen jediné. Nepochybuji o tom a myslím si, že Češi na svém prvenství tvrdě makají.Astrologické výstrahy pro příští týden

  • Jupiter v opozici s Uranem. Aspekt vyvolává přehnanou impulzivitu a problémy s tepnami. V globálním měřítku zvyšuje možnost nehod a katastrof.
  • Do úterý působí opozice Marsu s Neptunem. Aspekt přináší hyperemotivitu, sklon k únikům a iluzím. 
  • Do středy bude působit opozice Venuše s Neptunem. Lidé mají tendence utíkat před realitou v lásce a utíkají před ní. Aspekt je na citové úrovni poněkud zhoubný. Vyvolává zradu, podvody, nevěry.
  • V pátek začne působit kvadratura Slunce s Plutem. Pod vlivem aspektu lidé před sebe staví neviditelné překážky. Jedná se o sebedestruktivní aspekt.
  • Od pátku působí i kvadratura Venuše se Saturnem. Aspekt ztěžuje hledání milostného ideálu. Lidé pociťují věrnost jako okovy. Pozor na prochladnutí aspekt podporuje ledvinové poruchy.
  • Pátek je začátkem působení kvadratury Marsu se Saturnem. Lidé se snaží násilím měnit zaběhlé děje. Aspekt způsobuje citový chlad a násilí. Pozor na zlomeniny. Doporučuje se vyhýbat se horským tůrám.
Pro celý rok 2017 pak platí i následující...
  • Pluto stojí ve znamení Kozoroha. Pluto v tomto znamení je interpretován jako předpoklad hlubokých společenských a politických změn. Doba jakoby spěje ke svému osudu. Naposledy byl Pluto v Kozorohu v letech v letech 1762 až 1777 - to je právě v době přestavby společnosti (doba vlády Marie Terezie,vynález parního stroje, rozpuštění jezuitského řádu, založení Londýnské burzy, vyhlášení nezávislosti USA - například).
    V Kozorohu setrvá Pluto až do roku 2024, je tedy možné, že v průběhu jeho pobytu se projeví celkové zhroucení společenských struktur ať už z důvodů ekonomických, politických, či z důvodů vlivu přírodních sil.
Share:

0 komentářů:

Okomentovat