neděle 9. listopadu 2014

45.Hadův týden

Vítám vás v novém týdnu. V minulém týdnu mne zaujaly následující dvě zprávy. První je dokladem našich stále rostoucích úspěchů na cestě dostihnout v životní úrovni úrovni Albánii.
Na žebříčku kupní síly se Česko propadá, i kvůli intervencím ČNB
 Praha - V evropském žebříčku kupní síly obyvatelstva se Česko letos propadlo na 26. místo. Před ČR se dostaly například Litva a Estonsko, lépe je na tom i Slovensko. Loni bylo Česko na 24. místě, v roce 2010 na 23. pozici. Vyplývá to ze studie společnosti Incoma GfK Kupní síla v okresech a obcích ČR 2014.
Druhá zpráva také o něčem vypovídá...
Sněmovna prosadila zákon o dětských skupinách přes Zemanovo veto 
Co to znamená je jasné. Děti v lesních školkách se mohou těšit na splachovací záchody, sprchy s horkou vodou, nerezové kuchyně a další vymoženosti civilizace. Škoda ovšem, že to znamená likvidaci lesních školek. Jak jinak, debilita našich poslanců opět zvítězila...

CesmínaLívance magmatu zdrojem erupcí supervulkánů

Seizmometry u jezera Toba ukazují, že v sedmikilometrové hloubce pod místním děsivým supervulkánem začíná série mnoha horizontálních vrstev připomínající hromadu lívanců. Tyhle lívance jsou ovšem plné magmatu.


Nově odhalený asteroid může ohrozit Zemi

Robotické teleskopy na Moskevské univerzitě objevily poměrně veliký asteroid, který by v budoucnosti mohl zasáhnout Zemi. V případě střetu hrozí exploze 1000krát silnější než jakou způsobil čeljabinský meteorit v roce 2013.


Dávná UFO vo Francúzsku

Litajúce kamene a kríže
Paberkovanie v minulosti Od skončenia druhej svetovej vojny, presnejšie pove­dané od roku 1947, je stále viac hlásení o UFO. Žiaľ, fo­tografické a filmové dokumenty Pentagón zadržiaval celé desaťročia, tlačové orgány niekdajších socialistických štá­tov sa neveľmi odvážili o takom niečom referovať.


Astrologické výstrahy pro příští týden:

  • Kvadratura Slunce s Jupiterem. Lidé pod vlivem aspektu neznají míru. Způsobuje přejídání, zbytečné utrácení, samolibost tvorbu dluhů.
  • Do čtvrtka trvá kvadratura Venuše s Jupiterem. Způsobuje chaos a zmatky v osobním životě, může vyvolávat neuvážené uzavírání sňatků.
  • Kvadratura Uranu s Plutem. Tento aspekt působí globálně a způsobuje prudké situační zvraty. Odráží společenské a sociální pozadí a může na této úrovni prohlubovat krizové jevy. Ve vědě pak může přinést nové a překvapivé objevy.
  • Konjunkce Marsu s Plutem zvyšuje u lidí tendence k boji se zavedeným řádem, mstu a rebelování.
  • Kvadratura Marsu s Uranem způsobuje nestálost, sklony k násilnému chování, nervové napětí a cholerické výbuchy.
Share:

0 komentářů:

Okomentovat