neděle 5. dubna 2015

14. Hadův týden

Vítám vás v novém týdnu. Krom odkazu níže, jsem neobjevil tento týden na webu nic, co by stálo za řeč.
V každém případě nový týden začíná velikonočním pondělím, tak je třeba začít stylově.. Tudíž vezměte si ponaučení z videa :-)
LoďMagórie, magórie, magórie :-) 

„Premiére, vyvěste seznam proruských webů, spolupracujte s BIS. Republiku si rozvracet nedáme“ – požádala vládu Miroslava Němcová, členka ODS

U čtvrtečních interpelací na premiéra Bohuslava Sobotku jsem v jednu chvíli nevěděla, jestli spím nebo bdím a jestli to, co vyšlo z úst poslankyně Miroslavy Němcové, se mi jen nezdá. Paní poslankyně si vzala slovo, aby pohovořila na téma ruské propagandy v Česku, aby premiéra upozornila na jeho povinnost starat se o bezpečnost občanů a následně ho požádala o vytvoření a vyvěšení seznamu serverů a aktivit s tzv. ruskou propagandou. Když pominu, že svou řeč začala téměř estébácky tajemně slovy „Je to těžké téma“ a stejně jí i ukončila: „Chápu, že jsme uprostřed, v rámci možných věcí, které tady nemohou být naplno řečeny…“, tak obsah jejího vystoupení mě vrátil do časů, kdy jen strana a vláda určovala, co si mají lidé myslet. Posuďte sami ze slov poslankyně – členky ODS, tedy strany, která má v názvu slovo demokratická (!):


Astrologické výstrahy pro příští týden:

  • Kvadratura Uranu s Plutem. Tento aspekt působí globálně a způsobuje prudké situační zvraty. Odráží společenské a sociální pozadí a může na této úrovni prohlubovat krizové jevy. Ve vědě pak může přinést nové a překvapivé objevy.
  • Do čtvrtka působí kvadratura Slunce s Plutem. Je to krizový aspekt vyvolávající v lidech i společnosti sebedestruktivní tendence. Pod jeho vlivem si lidé hledají obraz nepřítele který může za všechno, staví se nepřátelsky k sexu i ostatním přirozeným potřebám.
  • Od pátku bude působit opozice Venuše se Saturnem, která nepřeje novým milostným vztahům, lidé pociťují věrnost jak okovy. Pozor na prochladnutí, hrozí problémy s ledvinami.
Share:

0 komentářů:

Okomentovat