neděle 26. července 2015

30. Hadův týden

Vítám vás v novém týdnu.Tak máme s Gabinou a Bebou po dovolené. Odpočívali jsme v Krkonoších, v Peci pod Sněžkou a díky tomu se tady budou objevovat fotečky z Krkonoš.
Léto je v plném proudu a stejně tak i "okurková sezóna". Většina lidí přes prázdniny vybírá dovolené a prázdniny jsou tak "časem" odpočinku. Lidé se o dovolené snaží dohonit ty své soukromé záležitosti, na které normálně "není čas". Snaží se co nejlépe "využít čas" na lenošení, aktivní odpočinek, nebo zábavu.
V odkazech níže jsem vybral dva odkazy, které se časem zabývají. Zkuste se nad nimi zamyslet.

Vesmír má čtyři rozměry, přestože čas není

Jedním ze způsobů, jak posoudit, jak vyhledat, zda je za Vesmírem skrytý Stvořitel, je hledání vlastností světa, vlastností hmoty. Vždy bývalo hlubší otázkou, jaký má náš svět smysl. Pomůckou by mohl být postup, jakým lze vytvořit prostor. V podmínkách, kdy vnímající vědomí původně žádný prostor nemá. Můžeme hledat, jakým způsobem vytvořit čtyřrozměrný (4D) geometrický prostor. Přijatelné výsledky umožní promýšlet prostor, vytvořený z bodů – v podobnosti se šachovnicí.


Video k zamyšlení - rozhovor s Oshem:


 

Astrologické výstrahy pro příští týden:

  • Do čtvrtka působí kvadratura Marsu s Uranem. Způsobuje nervozitu, napětí, nestálost, sklon k vyvolávání konfliktů.
  • Kvadratura Venuše s Uranem způsobuje nestálost v citovém životě, lidé pociťují věrnost jako okovy.
  • Kvadratura Jupitera a Saturnu zodpovídá za pocity melancholie, neklidu a nespokojenosti. Lidé jsou pod vlivem aspektu nerozhodní, málo vytrvalí. Pod vlivem aspektu není dobré cokoliv plánovat.
  • V pátek pozor na úplněk.
Share:

0 komentářů:

Okomentovat