neděle 10. února 2019

6.Hadův týdenVítám vás v novém týdnu. Omlouvám se za poněkud redukovaný příspěvek, ale dostihla mne jakási viróza a tak na tradiční brouzdání internetovými články není energie. Raději tedy půjdu užívat psí terapii, po vzoru článku níže.

Tak alespoň pár fotografií ze sobotního pracovního výletu do Kolína.

Nová studie ukazuje, že mazlení se psy funguje pro lidský mozek jako droga

Přirozený a příznivý dotek člověka se psem prokázal, že dokáže efektivně snižovat stres, krevní tlak a ve velkém uvolňuje právě serotonin, dopamin a ještě oxytocin (tzv. hormon lásky a důvěry).

Astrologické výstrahy pro příští týden

  • Do čtvrtka působí konjunkce Marsu s Uranem ve Skopci - vyvolává v lidech značnou impulzivitu. Lidé často jednají bez rozmyslu, libují si ve vzrušení a riziku. Často se při tomto aspektu stávají pohromy, katastrofy, včetně těch přírodních. 
Pro celý rok 2019 pak platí i následující...
  • Pluto stojí ve znamení Kozoroha. Pluto v tomto znamení je interpretován jako předpoklad hlubokých společenských a politických změn. Doba jakoby spěje ke svému osudu. Naposledy byl Pluto v Kozorohu v letech v letech 1762 až 1777 - to je právě v době přestavby společnosti (doba vlády Marie Terezie,vynález parního stroje, rozpuštění jezuitského řádu, založení Londýnské burzy, vyhlášení nezávislosti USA - například).
    V Kozorohu setrvá Pluto až do roku 2024, je tedy možné, že v průběhu jeho pobytu se projeví celkové zhroucení společenských struktur ať už z důvodů ekonomických, politických, či z důvodů vlivu přírodních sil.
Share:

0 komentářů:

Okomentovat