pondělí 8. května 2017

18. Hadův týden

Vítám vás v novém týdnu. Tento týden mne zaujal zajímavý článek o dalším tajemství Teotihuacanu. Jinak jak vidíte je jaro - všechno kvete, alergici si užívají...
Následující článek navazuje na článek předešlý - Další záhada v Teotihuacanu. Pokud si ho přečtete, zjistíte, že s "archeologickým přístupem" k problematice, zůstane Teotihuacan záhadou už navždycky. Všechno co bylo pod pyramidou nalezeno, včetně žlabů se rtutí, stíněných kobek a konec konců i podivných pyritových koulí a stop po vystěhování čehosi velkého a těžkého, ukazuje spíše na technický problém, než na problém "zvláštních" rituálů. Článek ukazuje na totální bezradnost výzkumníků a na totální nepochopení funkce místa. Toliko můj názor, se kterým ovšem nemusíte souhlasit...

Další záhada v Teotihuacanu 2...Peklo na Zemi: Dávný pád meteoritu rozpoutal sopečné erupce  

Jako by nestačilo, že zásah velkým meteoritem zdevastuje planetu. Výzkum v Sudbury ukázal, že po dopadu může přijít intenzivní a dlouhodobé soptění.

VĚDCI ODHALUJÍ TAJEMSTVÍ KRVAVÝCH VODOPÁDŮ NA ANTARKTIDĚ

Na nejchladnějším kontinentu na Zemi vládne díky ledu a sněhu bílá barva. Až na jednu výjimku. Na východě Antarktidy narazíte u 34 kilometrů dlouhého Taylorova ledovce na vytékající červeně zbarvenou vodu, která dostala příznačné pojmenování Blood Falls.

Astrologické výstrahy pro příští týden

  • Kvadratura Marsu s Neptunem. Aspekt v lidech vyvolává hyperemotivitu. Lidé tíhnou k útěkům do iluzí, nadpřirozena, jsou nestabilní a nepředvídatelní.
  • Od pátku bude působit opozice Venuše s Jupiterem. Ta přináší nesoulad mezi láskou a legitimitou. Přináší zmatky do osobního života a nepřeje uzavírání sňatků.
Pro celý rok 2017 pak platí i následující...
  • Pluto stojí ve znamení Kozoroha. Pluto v tomto znamení je interpretován jako předpoklad hlubokých společenských a politických změn. Doba jakoby spěje ke svému osudu. Naposledy byl Pluto v Kozorohu v letech v letech 1762 až 1777 - to je právě v době přestavby společnosti (doba vlády Marie Terezie,vynález parního stroje, rozpuštění jezuitského řádu, založení Londýnské burzy, vyhlášení nezávislosti USA - například).
    V Kozorohu setrvá Pluto až do roku 2024, je tedy možné, že v průběhu jeho pobytu se projeví celkové zhroucení společenských struktur ať už z důvodů ekonomických, politických, či z důvodů vlivu přírodních sil.
Share:

0 komentářů:

Okomentovat